Recenzje

Płyta Feeling Earth udowadnia, że altówka doskonale sprawdza się w muzyce jazzowej jako pierwszoplanowy instrument. Jej delikatne a zarazem głębokie dźwięki wciągają nas w fascynujące, melodyjne klimaty z odległych zakątków świata” – Marek Kalinowski, Gazeta Polska.

„Feeling Earth” to nie tylko dość rzadko spotykana eksploracja możliwości tak wyjątkowego instrumentu jakim jest altówka w zestawieniu z jazzową sekcją rytmiczną, ale przede wszystkim znakomite kompozycje i doskonała praca całego zespołu. Subtelnie wplatane w poszczególne utwory elementy folkloru różnych regionów dodają muzyce wdzięku i wyjątkowego posmaku.” – Robert Ratajczak „Long Play”

Album Feeling Earth już w momencie wydania stał się wyjątkowy, bo to pierwsza w Polsce taka jazzowa produkcja z altówką w roli instrumentu wiodącego. Michał Zaborski jest absolwentem Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, wykonuje muzykę klasyczną, etniczną, jazzową i popową. Te różnorodne doświadczenia wykorzystał tworząc eklektyczne kompozycje….Wpadające w ucho tematy są cechą wspólną całego albumu, a synergia kwartetu sprzyja intrygującym grupowym improwizacjom” – Marek Dusza, Audio